Yeni Açılacak Başlangıç Düzey Sirtaki Sınıfları
 Semt  Gün  Saat  Bşl.Tarihi  Hoca
 Kadıköy    Salı    13:30    02 Ekim    Bahattin  
 Kadıköy    Salı    19:30    02 Ekim    Bahattin  
 Kadıköy    Cuma    19:30    05 Ekim    Bahattin  
 Kadıköy    Cuma    21:00    19 Ekim    Bahattin  
 Kadıköy    Cumartesi    15:00    06 Ekim    Alev, Nilgün  
 Kadıköy    Pazar    18:00    07 Ekim    Nurşen  
 Beykoz    Salı    19:00    02 Ekim    Nilgün, Defne  
 Beykoz    Çarşamba    18:30    31 Ekim    Bahattin  
 Beykoz    Cumartesi    16:00    06 Ekim    Nurşen  
 Ataşehir    Çarşamba    19:30    03 Ekim    Alev, Buket  
 Gayrettepe    Pazartesi    16:00    01 Ekim    Nurşen  
 Yeşilyurt    Salı    14:30    02 Ekim    Nurşen  
 Yeşilyurt    Salı    19:30    02 Ekim    Nurşen  
 Yeşilyurt    Perşembe    19:30    25 Ekim    Bahattin  
 Etiler    Salı    19:30    02 Ekim    Nüket, Seylan  
 Etiler    Pazar    19:30    07 Ekim    Bahattin  
 Etiler    Pazar    21:00    21 Ekim    Bahattin  
 Kurtuluş    Perşembe    18:00    04 Ekim    Nüket, Defne  
 Bakırköy    Salı    18:00    02 Ekim    Berna  
 Bakırköy    Cuma    19:30    05 Ekim    Nurşen  
 Beylikdüzü    Pazartesi    19:30    15 Ekim    Burcu, Mali  
 Beylikdüzü    Salı    18:00    16 Ekim    Nurten, Burcu  


 


 


Not: Bu Sınıflardan herhangi birisine kayıt yaptırdığınızda sınıfların tamamına ücretsiz olarak katılabilirsiniz.  

Derslerimizde sadece Sirtaki'yi değil aşağıda belirtilen bütün Ege Danslarını öğreneceksiniz:

 Sirtaki, Hasapiko, Zorba
 Kasap, Haseposerviko, Tatavla Kasabı
 Zeybek, Zeybetiko, Zeibekiko
 Roman, Ağır Roman
 Çiftetelli
 Macuran, İkarian, Zonaradigo, Samyotisa
 Damat, Payduşka
 Horon, Koçari, Abdaliko
 Harmandalı, Çökertme
 Uyarlamalar: Tango FasaFisa ve Çiftetelli FasaFisa
  
 



 


Orta ve İleri Düzey Sirtaki ve Zeybek Sınıfları
 Semt  Gün  Saat  Bşl.Tarihi  Hoca
 Kadıköy   Pazartesi   21:00   15 Ekim   Aysel,Mehtap 
 Kadıköy   Salı   15:00   16 Ekim   Bahattin 
 Kadıköy   Salı   21:00   16 Ekim   Bahattin 
 Kadıköy   Çarşamba   18:00   17 Ekim   Nurşen 
 Kadıköy   Çarşamba   19:30   17 Ekim   Nurşen 
 Kadıköy   Perşembe   16:00   18 Ekim   Nurşen 
 Kadıköy   Perşembe   18:00   18 Ekim   Nurşen 
 Kadıköy   Perşembe   21:00   18 Ekim   Nurşen 
 Kadıköy   Cumartesi   16:30   13 Ekim   Alev,Nilgün 
 Kadıköy   Pazar   13:00   14 Ekim   Nurşen 
 Beykoz   Salı   20:30   16 Ekim   Nilgün,Defne 
 Beykoz   Çarşamba   20:00   31 Ekim   Bahattin 
 Gayrettepe   Pazartesi   17:30   15 Ekim   Nurşen 
 Yeşilyurt   Salı   13:00   16 Ekim   Nurşen 
 Yeşilyurt   Salı   18:00   16 Ekim   Nurşen 
 Yeşilyurt   Salı   21:00   16 Ekim   Nurşen 
 Kurtuluş   Perşembe   19:30   18 Ekim   Nüket,Defne 
 Kurtuluş   Perşembe   21:00   18 Ekim   Nüket,Defne 
 Etiler   Salı   21:00   16 Ekim   Seylan,Nüket 
 Ataşehir   Çarşamba   21:00   17 Ekim   Alev,Buket 
 Bakırköy   Salı   19:30   16 Ekim   Berna 
 Bakırköy   Salı   21:00   16 Ekim   Berna 
 Beylikdüzü   Salı   19:30   16 Ekim   Nurten,Burcu,Mali 
 Beylikdüzü   Salı   21:00   16 Ekim   Nurten,Burcu,Mali 


Özel Zeybek Sınıfları 
Semt Gün Saat Başlama Tarihi Hoca Konu/Kareografi
 Kadıköy   Salı   16:30   16 Ekim   Bahattin   Doğaçlama,AğırZeybek 
 Kadıköy   Çarşamba   21:00   17 Ekim   Nurşen   Afilli 
 Kadıköy   Perşembe   19:30   18 Ekim   Nurşen   Modern 
 Kadıköy   Pazar   14:30   14 Ekim   Nurşen   Ege 
 Gayrettepe   Pazartesi   19:00   15 Ekim   Nurşen   Modern 
 Yeşilyurt   Salı   16:00   16 Ekim   Nurşen   Modern 
 Yeşilyurt   Perşembe   21:00   25 Ekim   Bahattin   Doğaçlama,AğırZeybek 
 Yeşilyurt   Cuma   21:00   12 Ekim   Nurşen   Afilli 

Roman ve Oryantal Sınıfları 
Semt Gün Saat Başlama Tarihi Hoca
 Kadıköy   Pazar   16:00   14 Ekim  Nurşen 
 Beykoz   Cumartesi   14:30   13 Ekim  Nurşen 
 Yeşilyurt  Cuma   16:00   12 Ekim  Nurşen 

Çocuk Sınıfları 
Semt Gün Saat Başlama Tarihi Hoca
 Yeşilyurt  Cuma   18:00   19 Ekim   Nurşen 


Müzik Derslerimiz 
Kurs Semt Gün Saat Başlama Tarihi Hocalar
 Koro, Solo, Orkestra   Yeşilyurt   Cumartesi   14:00   27 Ekim   Sonra Açıklanacak 


 

 
Rezervasyon
Gezilerimiz