Yeni açılacak sınıflarımızın listesi aşağıdadır. Herhangi birisini seçin ve lütfen bizimle iletişim kurup ön kayıt yaptırın. Bir kategorideki bir sınıfa kayıt yaptıran herkes, aynı kategorideki diğer bütün sınıflara ücretsiz olarak katılabilir.

Örneğin bir Kadıköy Sirtaki sınıfına kaydolduğunuzda, hem Kadıköy´deki hem de diğer bütün şubelerimizdeki (Ataşehir, Beykoz, Etiler, vs) bütün Sirtaki sınıflarımıza ücret vermeden devam edebilirsiniz :)



Başlangıç Düzey Sirtaki ve Zeybek Sınıfları
Semt Gün Saat Bşl.Tarihi Hoca
Yeşilyurt Salı 14:30 17 Eylül Nurşen
Yeşilyurt Salı 19:30 17 Eylül Nurşen
Yeşilyurt Perşembe 18:00 19 Eylül Bahattin
Yeşilyurt Cumartesi 16:00 21 Eylül Nurşen
Bakırköy Pazartesi 19:00 16 Eylül Bahattin
Bakırköy Çarşamba 18:00 18 Eylül Bahattin
Bakırköy Cuma 19:30 20 Eylül Nurşen/Bahattin
Kadıköy Salı 13:00 17 Eylül Bahattin
Kadıköy Salı 19:30 17 Eylül Bahattin
Kadıköy Cumartesi 15:30 21 Eylül Alev, Nilgün
Kadıköy Pazar 13:30 22 Eylül Nurşen
Gayrettepe Pazartesi 19:00 23 Eylül Nurşen
Kurtuluş Perşembe 19:30 19 Eylül Defne, Nüket
Etiler Salı 19:30 17 Eylül Seylan, Nüket
Etiler Pazar 19:30 22 Eylül Bahattin


Orta ve İleri Düzey Sirtaki ve Zeybek Sınıfları
Semt Gün Saat Bşl.Tarihi Hoca
Yeşilyurt Salı 13:00 17 Eylül Nurşen
Yeşilyurt Salı 18:00 17 Eylül Nurşen
Yeşilyurt Salı 19:30 17 Eylül Nurşen
Yeşilyurt Salı 21:00 17 Eylül Nurşen
Yeşilyurt Perşembe 19:30 19 Eylül Bahattin
Bakırköy Çarşamba 19:30 18 Eylül Bahattin
Kadıköy Salı 14:30 17 Eylül Bahattin
Kadıköy Salı 18:00 17 Eylül Bahattin
Kadıköy Salı 21:00 17 Eylül Bahattin
Kadıköy Çarşamba 18:00 18 Eylül Nurşen
Kadıköy Çarşamba 19:30 18 Eylül Nurşen
Kadıköy Perşembe 16:00 19 Eylül Nurşen
Kadıköy Perşembe 21:00 19 Eylül Nurşen
Kadıköy Cumartesi 17:00 21 Eylül Alev, Nilgün
Beykoz Çarşamba 21:00 18 Eylül Nilgün
Gayrettepe Pazartesi 17:30 23 Eylül Nurşen
Kurtuluş Perşembe 21:00 19 Eylül Defne, Nüket
Etiler Salı 21:00 17 Eylül Seylan, Nüket
Etiler Pazar 21:00 22 Eylül Bahattin


Advance+ Sirtaki ve Zeybek Sınıfları
Semt Gün Saat Bşl.Tarihi Hoca
Kadıköy Salı 22:30 17 Eylül Bahattin


Oryantal ve Roman Sınıfları
Semt Gün Saat Bşl.Tarihi Hoca
Gayrettepe Pazartesi 16:00 23 Eylül Nurşen
Yeşilyurt Cumartesi 14:00 21 Eylül Nurşen
Kadıköy Pazar 15:00 22 Eylül Nurşen


Özel Zeybek Sınıfları
Semt Gün Saat Bşl.Tarihi Hoca Konu/Karakter
Yeşilyurt Perşembe 21:00 19 Eylül Bahattin Belirlenecek…
Yeşilyurt Salı 16:00 17 Eylül Nurşen Belirlenecek…
Yeşilyurt Salı 21:00 17 Eylül Nurşen Belirlenecek…
Bakırköy Çarşamba 21:00 18 Eylül Bahattin Belirlenecek…
Kadıköy Çarşamba 21:00 18 Eylül Nurşen Patron Sensin, Modern…
Kadıköy Perşembe 18:00 19 Eylül Nurşen Belirlenecek…
Kadıköy Perşembe 19:30 19 Eylül Nurşen Adv.Tekrarlar ve Evdokia
Bakırköy Cuma 18:00 20 Eylül Nrşn/Bht Belirlenecek…
Kadıköy Cumartesi 12:30 28 Eylül Bahattin Bireysel, Buzukiya
Kadıköy Pazar 12:00 22 Eylül Nurşen Belirlenecek…


ÇOCUK SINIFLARI
Semt Gün Saat Bşl.Tarihi Hoca Yaş Aralığı
Yeşilyut Cuma 18:00 20 Eylül Nurşen 6-9 / 9-12 Yaş Aralığı

 

 

 
Rezervasyon
Gezilerimiz