Yeni Açılacak Başlangıç Düzey SirtakiSınıfları
Gün Saat Semt Başlama Tarihi
 Salı   14:00   Kadıköy   03 Ekim
 Salı  19:30   Kadıköy  03 Ekim
 Perşembe  14:00   Kadıköy  05 Ekim
 Perşembe  18:00   Kadıköy  05 Ekim
 Cuma  19:30   Kadıköy  06 Ekim
 Pazar  17:00   Kadıköy  08 Ekim
 Pazartesi  17:30   Bakırköy  02 Ekim 
 Salı   19:30   Bakırköy   03 Ekim
 Perşembe  210:00   Bakırköy  05 Ekim
 Salı   14:30   Yeşilyurt   03 Ekim
 Salı  19:30   Yeşilyurt  03 Ekim
 Çarşamba  19:30   Kurtuluş  04 Ekim
 Cumartesi  14:00   Kurtuluş  07 Ekim
 Çarşamba  19:30   Etiler  04 Ekim
 Pazar  21:00   Etiler  08 Ekim
 Pazartesi  17:30   Gayrettepe  02 Ekim
 Salı  19:30   Beylikdüzü  03 Ekim
 Perşembe  19:30   Beykoz  05 Ekim


 


 


Not: Bu Sınıflardan herhangi birisine kayıt yaptırdığınızda sınıfların tamamına ücretsiz olarak katılabilirsiniz.  

Derslerimizde sadece Sirtaki'yi değil aşağıda belirtilen bütün Ege Danslarını öğreneceksiniz:

 Sirtaki, Hasapiko, Zorba
 Kasap, Haseposerviko, Tatavla Kasabı
 Zeybek, Zeybetiko, Zeibekiko
 Roman, Ağır Roman
 Çiftetelli
 Macuran, İkarian, Zonaradigo, Samyotisa
 Damat, Payduşka
 Horon, Koçari, Abdaliko
 Harmandalı, Çökertme
 Uyarlamalar: Tango FasaFisa ve Çiftetelli FasaFisa
  
 



Orta ve İleri Düzey SirtakiSınıfları
Gün Saat Semt Başlama Tarihi
 Salı  16:00   Kadıköy  03 Ekim
 Salı  21:00   Kadıköy  03 Ekim
 Çarşamba  18:00   Kadıköy  04 Ekim
 Çarşamba  19:30   Kadıköy  04 Ekim
 Perşembe  19:30   Kadıköy  05 Ekim
 Perşembe  21:00   Kadıköy  05 Ekim
 Pazar  15:30   Kadıköy  08 Ekim
 Pazartesi  19:15   Bakırköy  02 Ekim
 Salı  21:00   Bakırköy  03 Ekim
 Perşembe  19:30   Bakırköy  05 Ekim
 Salı   13:00   Yeşilyurt   03 Ekim
 Salı  18:00   Yeşilyurt  03 Ekim
 Perşembe  19:30   Kurtuluş  05 Ekim
 Cumartesi  15:30   Kurtuluş  07 Ekim
 Çarşamba  21:00   Etiler  04 Ekim
 Pazar  19:30   Etiler  08 Ekim
 Pazartesi  19:00   Gayrettepe  02 Ekim 
 Salı  21:00   Beylikdüzü  03 Ekim


 


Çok Bilmişler Sınıfı: Sadece Tekrar/Uygulama Sınıfı 
Gün Saat Semt Başlama Tarihi
 Cumartesi  19:00   Kadıköy  07 Ekim 


 


Oryantal ve Roman Sınıfları
Gün Saat Semt Başlama Tarihi
 Pazartesi  16:00   Gayrettepe  16 Ekim 
 Perşembe  16:00   Kadıköy  19 Ekim 
 Cuma  15:00   Bakırköy  20 Ekim 


 


Çocuk Sınıfları 
Gün Saat Semt Başlama Tarihi
 Cuma  17:00   Bakırköy  06 Ekim 
 Pazar  12:00   Kadıköy  08 Ekim 


Özel Zeybek Sınıfları 
Gün Saat Semt Başlama Tarihi Hoca Kareografi
 Çarşamba   21:00   Kadıköy   04 Ekim   Nurşen  Modern, Afilli, Kartal, Ege
 Cuma   21:00   Kadıköy   06 Ekim   Bahattin  Ayvalık, Ağır, Buzukiya, Bireysel
 Cumartesi   17:00   Kadıköy   07 Ekim   Bahattin  Ayvalık, Ağır, Buzukiya, Bireysel
 Pazar   13:30   Kadıköy   08 Ekim   Nurşen  Modern, Afilli, Kartal, Ege
 Cuma   19:30   Bakırköy   06 Ekim   Nurşen  Modern, Afilli, Kartal, Ege
 Cuma   21:00   Bakırköy   06 Ekim   Nurşen  Modern, Afilli, Kartal, Ege
 Salı   16:30   Yeşilyurt   03 Ekim   Nurşen  Modern, Afilli, Kartal, Ege
 Salı   21:00   Yeşilyurt   03 Ekim   Nurşen  Modern, Afilli, Kartal, Ege
 Perşembe   21:00   Kurtuluş   05 Ekim   Bahattin  Ayvalık, Ağır, Buzukiya, Bireysel
 Cumartesi   17:00   Kurtuluş   07 Ekim   Nurşen  Modern, Afilli, Kartal, Ege


Müzik Derslerimiz 
Kurs Gün Saat Semt Başlama Tarihi
 Şan ve Ses Egzersizlkeri   Cumartesi  13:00   Kadıköy   07 Ekim 
 Ege Şarkıları Korosu   Cumartesi   15:00   Kadıköy   07 Ekimk
 Şan ve Ses Egzersizlkeri   Pazar  13:00   Kurtuluş   08 Ekim 
 Ege Şarkıları Korosu   Pazar   15:00   Kurtuluş   08 Ekimk


 

 
Rezervasyon
Gezilerimiz